Kerem Demirbay: Mertens adamın dibi!

Galatasaray, Süper Lig’in 30’uncu haftasında deplasmanda Kasımpaşa’yı 4-3 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Galatasaraylı futbolcu Kerem Demirbay basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kazandıkları için mutlu olduğunu ifade eden Kerem Demirbay, “Öncelikle çok mutluyum. 3 puanı aldık ve hakkettik. Takımı tebrikler diliyorum” diye konuştu.

Karşılaşmanın zor geçtiğini ifade eden 30 yaşındaki orta saha, “Tabii ki çok zor bir maçtı ama dediğim gibi takım olarak çok mücadele ettik ve enerji kattık. Oyuna giren oyuncular da değer verdi. Hakim ve Zaha bizim için önemliydi. Sonuçta bir takımız ve şampiyonluk yolunda çok önemli bir 3 puan aldık” şeklinde konuştu.

“İNANDIK VE KAZANDIK”

Maç öncesi kazanmaya inandıklarını söyleyen Demirbay, “Biz Galatasaray’ız. Her zaman topa basar ve mücadele ederiz. İnandık ve bugün onun için kazandık” yorumlarında bulundu.

“ÇOK MUTLUYUZ 3 PUAN KAZANDIK”

Milli aranın ardından oyuncuların sakatlık yaşamadan gelmelerini dileyen Kerem Demirbay, “Şimdi milli ara var. İnşallah kardeşlerimiz milli aradan sonra sakatlıksız geri gelir ve yoluna devam eder” şeklinde konuştu.

Son olarak Dries Mertens’in uzaktan attığı golün sorulması üzerine ise Kerem Demirbay, “Mertens adamın dibi” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x